Jakie leczenie może być zastosowane w tym przypadku?

witam od dłuższego czasu mam ubytek tylnym dolnym zebie ,w środku niego widać jaby biały miąższ ,bardzo boje sie wizyty u stomatologa.jakie moze byc wprowadzone leczenie ?

Konieczna jest najpierw konsultacja i ocena sytuacji w jamie ustnej. Trzeba wykonać RTG i ocenić czy ząb wymaga wypełnienia kompozytowego czy potrzebne bezimiennego leczenie endodontyczne. Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu więc nie ma powodów do obaw.