Problem z górną piątką a analiza zdjęcia RTG

Witam Mam problem z górna 5 lewą. W zębie najpierw został usunięty amalgamat ze względu na jego nieszczelność. Ząb nie bolał wszystko było ok. Oczywiście po założeniu wypełnienia kompozytowego nastąpił ból i nadwrażliwość i odsłonięcie szyjki poprzez nieumiejętne założenie formy. Tak trwało to 2 lata następnie będąc na statku ząb obumarł. Po powrocie wykonałem leczenie kanałowe.Aktualnie po 8 m. ponowne leczenie kanałowe.Proszę o przeanalizowanie RTG http://s2.ifotos.pl/img/NajmulaJa_snaqare.jpg

Zdjęcie RTG przedstawia przeleczony endodontycznie pierwszy ząb trzonowy czyli tzw.szóstkę a nie piątkę. Załączone zdjęcie jest zbyt małe by móc je jednoznacznie ocenić, ale ząb wygląda na poprawnie przeleczony kanałowo. czasem w zębach trzonowych znajduje się dodatkowy, czwarty kanał, na tyle mały,że może być trudny do "namierzenia". Polecam leczenie pod mikroskopem by mieć pewność,że wszystkie kanały zostały odnalezienie.