Kanałowe leczenie zęba i utrzymujący się ból

Witam, Miałem leczony kanałowo ząb (siódemka) .Kanały czyste ,dwa kanały wypełnione a jeden zatruty. Ząb mimo tych zabiegów nadal boli. Dentystka powiedziała, że jeśli nadal będzie bolał to będzie musiała go usunąć. Co można jeszcze z tym zębem zrobić bo nie chciałbym go usuwać. Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie Pozdrawiam MK

W wątpliwych przypadkach dobrze całe leczenie przeprowadzić w powiększeniu.
Usunięcie zęba jest ostatecznością - mimo, że cały proces leczenia czasami jest uciążliwy.

Lek. dent. Agata Duda

...........dwa wypełnione a jeden zatruty?!?!?!
staram się tego nie robić - ale tym razem nie widze innej możliwości - proszę znaleźć innego lekarza - najlepiej zajmującego się endodoncją
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk