Jakie leki bez recepty można dostać na potencję?

Witam czy są dostępne jakieś leki na popęd seksualny bez konieczności stacjonarnej wizyty u lekarza? Mój partner ma 40 lat i jego libido jest praktycznie zerowe, do lekarza ze wstydu stacjonarnie nie pójdzie. Jeszcze 3 lata temu miał ogromną ochotę na seks, a teraz nie potrzebuje żadnej bliskości.

Dzień dobry!

Przed rozpoczęciem leczenia farmakologicznego ważna jest osobista konsultacja z lekarzem, przeprowadzenie wywiadu, badań diagnostycznych itp. M.in. dlatego, aby leczenie miało charakter przyczynowy, a nie tylko objawowy, aby uniknąć ewentualnych powikłań, zaniedbania stanu chorobowego, którego zaburzenia libido/ erekcji mogą być sygnałem itp.

Pozdrawiam!