Jakie są najlepsze tabletki na potencję bez recepty?

Witam jakie są najlepsze tabletki na potencję bez recepty ? Z góry dziękuję !

Dzień dobry!

Nie istnieją takie suplementy diety czy leki, które prawidłowo i bez ryzyka działałyby zgodnie z oczekiwaniami wszystkich pacjentów.
Pierwszym krokiem musi być właściwa diagnostyka - ocena przyczyn i mechanizmów ewentualnych zaburzeń erekcji.
Dopiero w drugim kroku rozważa się możliwe sposoby leczenia, być może farmakologiczne.

Pozdrawiam!