Problem z potencją i erekcją

Problemy z potencja i stawaniem penisa. Zanim do lekarza chce sprobowac lekow z apteki..co polecacie, penigra? Czy cos innego? Mam ochote na sex,ale nie stoi jak powinien

Dzień dobry!

Suplementy diety dostępne bez recepty zazwyczaj mają ziołowy skład, który nie szkodzi, ale też nie leczy zaburzeń erekcji.
Pierwszym krokiem jest zawsze rozpoznanie przyczyn zaburzeń erekcji (np. krążeniowe, hormonalne, używki, psychogenne itp.), a dopiero następnie wybór dalszej drogi leczenia, ewentualnej farmakoterapii, zmian stylu życia czy pracy nad własnymi emocjami, poglądami, postawami związanymi z seksualności lub relacją w związku.

Pozdrawiam!