Jakie leki na sen mogę zastosować?

Witam. Proszę o pomoc gdyż przyjmuję leki na zaburzenia lękowe już dłuższy czas a nagle czuje pogorszenie strach i lęk. Przyjmuję Pregabaline 150 mg 2*2 Citabax 40 mg rano i 20 mg wieczorem propranolol 2*1 Lamitrin 100 mg rano. Proszę o pomoc co mogę zwiększyć by się poprawiło samopoczucie. I co mogę zażyć na noc by spać
KOBIETA, 36 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry,

leczeniem przyczynowym jest psychoterapia. Leki działają objawowo. Jak nie zmieni Pani stylu życia, sposobu funkcjonowania w relacjach, myślenia, odczuwania itp. to leki nie pomogą na wiele.