Jakie leki na serce powinnam zażywać?

moja akcja serca wynosiła 59 uderzeń na minutę poczułam się bardo słabo mam powiększoną prawą komorę serca jak wtedy postępować jaki brać lek?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, należy przede wszystkim zgłosić się do kardiologa i określić przyczynę powiększenia prawej komory. W kardiologii nie ma leków uniwersalnych i jeżeli zależy Pani na skutecznym leczeniu, to najpierw należy wykonać badania diagnostyczne, wtedy zastosować będzie można skuteczne i bezpieczne leczenie.