Jakie leki na wyciszenie przy dużej nerwowości?

Witam mam problemy z nerwami , czy są jakięs środki skuteczne aby się wyciszyć?

Witam,

takie środki to leki z grupy benzodwuazepin - np. Lerivon czy Afobam. Problem z nimi jest jednak taki, że silnie i szybko uzależniają. Najlepsza metoda na nerwy to rozpoczęcie psychoterapii. Efekty nie pojawią się od razu jak przy lekach, za to po przejściu psychoterapii można uzyskać poprawę na stałe, a po lekach jedynie złagodzenie objawów bez usunięcia przyczyny.

Pozdrawiam!