Jakie leki powinnam stosować, aby pobudzić metabolizm przy chorobie Hashimoto?

witam, co do diagnozy to jakzrobilam sobie badania platne to diagnoza zostala postawiona przez lekarzy ze to haschimoto-prosze mi wyjsnic na czym polega to iz " stosowanie leków typu Euthyrox może powodować zaburzenia spalania tkanki tłuszczowej poprzez osłabienie tempa metabolizmu,co mam powiedziec lekarzowi do ktorego chodze i ten zmienia mi tylko ciagle dawki lekow! prosze o wskazowki jakie leki - nie suplementy powinnam dodatkowo stosować c aby pobbudzic metabolizm i splanie tk.tluszczowej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dostosowanie odpowiedniej dawki leków w niektórych przypadkach może być utrudnione i wymagać wielu prób. Proszę stosować leki w dawkach zaleconych przez lekarza prowadzącego.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

okres dobierania dawki leku do pacjenta trochę trwa, oprócz leków należy zastosować odpowiednią dietę.

Pozdrawiam