Jakie leki stosuje się podczas schizofrenii?

Witam, czy wiecie może jakie leki stosuje się podczas schizofrenii ? Potrzebuje znaleźć kilka leków ale nie wiem z jakiego typu szukać np.; stabilizujące, antydepresyjne czy witaminy. Proszę o poradę jakiego typu leków mam szukać i zapytać mojego lekarza/psychiatrę.

Wydaje się zasadne, aby w tym temacie nie szukać samodzielnie, ale zaufać lekarzowi-psychiatrze. Lekarz ma wiedzę, doświadczenie i wprawę w dobieraniu odpowiednich leków, może również doradzić w przypadku ewentualnych skutków ubocznych, wie czy dane objawy mogą występować przy konkretnych lekach, może je zamieniać na inne itd. To dość skomplikowany proces, więc lepiej nie szukać na własną rękę. Zresztą na te leki i tak potrzebuje Pani recepty, więc wizyta lekarska jest konieczna. Pozdrawiam.