Jakie mleko podawać 2-miesięcznemu dziecku?

witam mam pytanie otóz moje dziecko po porodzie bylo karmione bebilon pronutra ponieważ ja mialam tranfuzje krwi i nie moglam przez to karmić. póżniej dostawala moj pokarm ale nadal mam go mało. Wczoraj podałam znowu bebilon pronutra i mała ma bóle brzuszka . Dodaje też do mleka delicol ale nic nie dziala. Mała ma 2 miesiace. Jakie mleko moge jej podawac?zeby nie bylo tych problemów

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wskazana jest wizyta u pediatry. Mogą to być objawy skazy białkowej.

Pozdrawiam.