Czy to możliwe, że mimo niewielkiej różnicy w składzie córce to mleko nie odpowiada?

Witam. Córka ma Miesiąc i 3 tygodnie. Oczywiście męczymy się z kolką, a prócz tego robi zielone i rzadkie kupki. Byłyśmy na mleku Bebiko, w momencie gdy kupka zmieniła kolor na zielony postanowiłam zmienić mleko na Bebilon Profutura Duo 1 i rzeczywiście widziałam różnice. Córka robiła żółte kupki, częściej oddawała gazy, a nawet więcej zjadała, było Ok. Błędem było to iż kupiłam 8 saszetek tego mleka i zmianę rozpoczęłyśmy w sobotę, a w niedziele brakło Nam mleka. Niestety nigdzie nie mogłam go w sklepie lub w aptece dostać, wiec w ostateczności zdecydowałam się na zakup mleka Bebilon Pronutra Advance 1. Córka robiła żółto-zielone kupki (myślałam, ze może jeszcze ja czyści) i po tygodniu ta kupa jest znów wodnista i zielona. Czy to możliwe, ze mimo jednej firmy i niewielkiej różnicy w składzie może córce to mleko nieodpowiadać? Mam wrócić do poprzedniego mleka? Jeszcze tylko zaznaczę, że do każdego karmienia bierzemy Delicol, espumisan i teraz przepisany od pediatry: Debridat. Widzę jak dziecko się meczy, a nie chce ciagle jej pomagać termometrem bądź czopkiem. Co robić?

Biorąc pod uwagę Pani opis oraz stosowane leki uważam, że należy przede wszystkim wykluczyć nietolerancję białka mleka krowiego (tzw. skaza białkowa): zastosować mieszankę wskazaną przy tym rozpoznaniu i obserwować czy doszło do wycofania się objawów.