Jakie mogą być przyczyny poronień?

Witam serdecznie. Chciałam się dowiedzieć czy istnieje u mnie szansa na zdrowa ciaze a więc zacznę tak W dniu 02.02.18 poronilam pierwsza ciążę był widoczny na usg tylko pęcherzyk ciążowy zaczęło się od plamienie które przerodzily się w obfite krwawienie.. Doszło do poronienia samoistnego jak stwierdziła moja Ginekolog następnie w maju tego roku zaszłam w ciążę biochemiczna w 3 dniu po spodziewanej miesiączkę nie bylo widać nawet pęcherzyka ciążowego.. W 4 dniu po terminie miesiączki wykonałam badanie bthcg które dało wynik 6.27 czyli według norm laboratorium ciąża 3 tydzień po południu dostałam krwawienia... O co chodzi jakie badania muszę wykonać aby zdrowo donosic kolejna ciążę bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam serdecznie

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Badania zależą przede wszystkim od Pani stanu klinicznego i wywiadu. Dlatego w takiej sytuacji niezbędna jest wizyta u lekarza zajmującego się tematem niepowodzeń ciąży. On po zebraniu wywiadu i zbadaniu zadecyduje o badaniach dodatkowych.