Skąpe plamienie i zatrzymanie miesiączki. Czy mogę być w ciąży?

Witam!
Mam 34 lata, jestem kobietą, mam pytanie dotyczące tego, czy możliwe jest, że jestem w ciąży. Wykonałam dwa testy, jeden w 3 dniu po terminie spodziewanej miesiączki - po południu, drugi w 5 dniu spodziewanej miesiączki - w godzinach rannych.
Współżyłam 2,5 tygodnia przed wykonaniem pierwszego testu. Zaznaczę również, że odbyłam podróż z Niemiec do Polski i z powrotem. W dniu wykonania drugiego testu zaczęły boleć mnie piersi i brzuch jak przed okresem, wystąpiło bardzo skąpe plamienie i na tym się skończyło.
Dziękuję za odpowiedź

Redakcja abcZdrowie

Nie zawarła Pani informacji o wyniku wykonanych testów ciążowych. Skoro doszło do stosunku płciowego i zatrzymania miesiączki, należy liczyć się z możliwością ciąży.

Dodatkowym potwierdzeniem mogłyby stać się dwa dodatnie wyniki testów ciążowych.