Jakie mogą być skutki uboczne leczenia preparatem Baraclude?

Witam, Proszę o odpowiedź,ponieważ mam rozbieżne informacje. Byłem na terapii interferonowej od 4 stycznia do 3 maja 2017 r była przerwana z powodu skutków ubocznych,leczony z powodu przewlekłego zapalenia wątroby typu B ,teraz od 5 lipca na terapii baraclude 0,5mg raz dziennie,objawy niepożądane jak zawroty głowy ustąpiły czasami występują bóle głowy i biegunki i tu moje pytanie czy Stany podgorączkowe i zmrożone pocenie się może mieć związek z zażywaniem baraclude ? W ulotce brak informacji

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można wykluczyć . Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie