Jakie objawy daje Autoimmuno hepatitis?

Witam Jakie objawy moze dawac tzw. Autoimmunohepatitis i jakie wartosci sa podwyzszone przy tym schorzeniu. Jakie badanie go potwierdza. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam. Joanna

Proszę udać się do poradni hepatologicznej; to poważne rozpoznanie i należy wykluczyć bądź potwierdzić chorobę. Na pewno należy wykonać dostępne badania laboratoryjne oceniające funkcję wątroby, USG brzucha; co do dalszej diagnostyki decyzję musi podjąć doświadczony hepatolog.