Jakie powikłania po leczeniu metodą Barrona?

Dobry wieczór!! Nazywam sie Tomasz, Mam pytanie dotyczące metody Barrona. A mianowicie czy to jest bezpieczna metoda i czy nie ma niebezpiecznych powikłań po tym zabiegu??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest to metoda stosunkowo bezpieczna. Niemniej jednak jak po każdym zabiegu mogą wystąpić powikłania takie jak krwawienie czy infekcja.