Jakie powikłania po zachorowaniu na posocznicę gronkowcową u 4-tygodniowego dziecka?

Witam, moj syn w wieku 4 tygodni zachorowal na posocznice gronkowcowa i w zwiazku z tym mam pytanie jakie powiklania niesie za soba ta choroba? Jakie slady i skutki moze zostawic w rozwoju dziecka w przyszłości?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by ogólnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Potencjalne powikłania zależą od szczegółowych danych klinicznych. Proszę zatem porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który bez wątpienia kompetentnie odpowie na Pani pytania.