Jakie powinno przebiegać leczenie tężyczki?

Dzień dobry, Serdecznie proszę o informację, jakie jest najlepsze leczenie tężyczki (wyszła mi ). Mam 30 lat, pracuję zawodowo jednak zespół różnych objawów bardzo ogranicza zdolność do pracy. Zależy mi na efektywnym leczeniu oraz wyjaśnieniu źródła tężyczki. Usłyszałam, że jest to choroba, z którą się urodziłam a uaktywnił ją silny stres. Dziękuję za wszelkie informacje

Witam! Chcę zaznaczyć, że testy tężyczkowe wypadają dodatnio u bardzo dużego odsetka osób znerwicowanych, czyli ich znaczenie diagnostyczne nie jest stuprocentowe. Objawy zgłaszane przez "nerwicowców" i "tężyczkowców" praktycznie nie różnią się. Niektórzy uważają, że mamy do czynienia z różnie nazywaną przypadłością. Dobrze byłoby określić poziomy wapnia i magnezu. W praktyce zaordynowane leczenie p/nerwicowe bywa skuteczne w większości zaburzeń tężyczkowych. Możemy mieć także do czynienia z różnym podejściem lekarzy dwóch "pokrewnych specjalizacji" do identycznego problemu. Pozdrawiam W. Łuczkowski.