Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać sztywnienie twarzy?

Dzień dobry, Mam tężyczkę stwiwrdzona w lutym.biorę suplementy diety d ,magnez ,witaminy b,potas.jednak nadal mam mocne sztywnienie twarzy.czy to może być objawem innej chórowy . Czy przy tężyczce tak jest.ludzie raczej piszą i mrowieniu a nie sztywnieniu.terqz mam sztywnienie jednej strony.prosze o poradę.nie mam stwierdzonego od czego jest tężyczka.wit d 12 skoczyło do 34.mg potas wapn. Norma
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam! W znacznym odsetku przypadków z dodatnimi próbami tężyczkowymi mamy do czynienia z zaburzeniami nerwicowymi i wówczas suplementy nie zmieniają doznań. Potrzebne jest leczenie nerwicy lub leczenie skojarzone. Nie zapominajmy o psychoterapii. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy