Jakie preparaty wspomagają wzrok?

Witam.Od kilku lat wykonuje prace przy komputerze i jak narazie mam bardzo dobry wzrok.Jednak obawiam sie ze z czasem moze sie pogorszyc od komputera.Chcialabym sie poradzic ktore preparaty moge przyjmowac wspomagajaco na wzrok(konkretne nazwy)?ewentualnie ktore witaminy wplywaja pozytywnie na widzenie?slyszalam o wit A i E .Jak dlugo ewentualnie je brac?z gory dziekuje za odpowiedz

Doustne środki z luteiną w dużej dawce mogą wspierać prawidłowe widzenie, dostępne są w aptece bez recepty. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.