Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie produkty mleczne można jeść przy diecie na odchudzanie??

Witam serdecznie od (x czasu słyszę że spożywanie nabiału takich jak mleko, jogurty, twarogi powodują twardą skórę.) W takim razie jakie produkty mleczne można jeść a które nie przy diecie na odchudzanie??
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Czemu nie możemy schudnąć?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a waga ani drgnie? Wiele osób ma problem ze schudnięciem. Obejrzyj film i dowiedz się, co może być tego przyczyną.

Dzień dobry,
Nie spotkałem się jeszcze szczerze mówiąc ze stwierdzeniem, że mleko i przetwory mleczne powodują twardnienie skóry.
Osoby zdrowe, które dobrze tolerują te produkty mogą wybierać je w codziennej diecie. Nie będą one powodowały żadnych dolegliwości.
W kwestii diety odchudzającej natomiast, można spożywać praktycznie wszystkie produkty (jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych), należy jednak zwrócić uwagę na ilości i jakość. Nie jest na przykład prawdą, że pieczywo, czy makaron tuczą. Tuczy jedzenie ich w dużych ilościach i dodawanie na przykład tłustych sosów. Najważniejsze w diecie jest jedzenie zdrowych, świeżych i różnorodnych produktów, żeby zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze.
Mam nadzieję, że udało mi się choć trochę nakierować na tory prawidłowej diety, jeśli jednak chciałby Pan dowiedzieć się więcej, zapraszam na mojego bloga lub instagram. Zamieszczam tam sporo informacji.
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia, Marek Aleksander Przondo Dyplomowany dietetyk http://dietetyczny.guru/ http://facebook.com/dietetycznyguru/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy