Jakie rodzaje napadów mogą występować przy padaczce?

Dzień dobry. Czy padaczka może występować z kilkoma rodzajami napadów? Czy napady mogą się zmieniać w ciągu życia? Proszę mi powiedzieć jaki mam stopień porażenia mózgowego? Pampersowana, ledwo siedzę, przez większość dobry leżę. Z dużą pomocą wsiadam na wózek. Napięcie mięśniowe znaczne – kkd 4, kkg 3, tułów 3, stopień pola widzenia 10 procent, znaczna wada wzroku, niedosłuch 65 dB, iloraz inteligencji 76. Padaczka grand mal, nieświadomośći, mroczki przed oczami, napady węchowe. Jaki mam stopień porażenia? Średni, średnio ciężki czy ciężki? Proszę o odp. Z góry dziękuję za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena neurologa po bezpośrednim badaniu opis sugeruje średnio-ciężki