Jakie są możliwe przyczyny brązowych plamień i lekkich bóli podbrzusza we wczesnej ciąży?

Jakie są możliwe przyczyny brązowych plamień i lekkich bóli podbrzusza we wczesnej ciąży? trwają od 2 dnia po spodziewanej miesiączce (31 marca teoretycznie powinna się pojawić) nieprzerwanie 16 dni. Lekarz nie widział nic na usg nawet pęcherzyka, testy ciążowe wychodzą pozytywne, wyników bety jeszcze nie mam. Czy to poronienie? Ciąża pozamaciczna? dodam, że ostatnia normalna miesiączka była 27 lutego. Cykle mam dość regularne 31-34 dni ale miałam z nimi spory problem.

Lek. Michał Lenard

Takie objawy są dosyć częste w pierwszych tygodniach ciąży, nie świadczą o poronieniu, ani o żadnych nieprawidłowościach w rozwoju ciąży. Nie ma Pani powodu do niepokoju. Pozdrawiam!