Jakie są objawy bólu zastawki Bauhina, jak długo może boleć?

Jakie są objawy bólu zastawki Bauhina, jak długo może boleć? W jaki sposób ją się leczy? Jak długo trwa leczenie?

Zastawka Bauhina – fałd błony śluzowej, łączący koniec jelita krętego z kątnicą. Zapobiega (choć nie w pełni skutecznie) cofaniu się płynnej treści z jelita grubego do jelita cienkiego.
Niestety nie ma takiej jednostki chorobowej jak ból tej zastawki.