Jakie są objawy kamicy nerkowej?

Dzień dobry, bardzo proszę o odpowiedź na pytanie, jakie są objawy kamicy nerkowej? Obserwuję u siebie ostatnio niepokojące sygnały i chciałabym wiedzieć, czy to ma związek z nerkami.

Objawami kamicy dróg moczowych mogą być pobolewania lub silne bóle (kolka) okolicy lędźwiowej, zakażenie dróg moczowych. Dla potwierdzenia lub wykluczenia kamicy proponuję wykonać badanie moczu oraz ultrasonografię (USG) układu moczowego