Jakie są przyczyny gazów?

Jakie są przyczyny gazów? Czy jak mam je po czosnku to coś oznacza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Oznacza to tyle, ze powinna go Pani ograniczyć w swojej diecie.
Pozdrawiam

Dzień dobry,
Na wzdęcia polecam preparaty tj. Ulgix i Espumisan. Jednak w pierwszej kolejności warto przyjrzeć się diecie. Wzdęcia mogą powodować produkty kiszone, rośliny strączkowe, napoje gazowany itp.
Po więcej zasad żywieniowych zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska