Jakie są rokowania przy ciężkim zapaleniu płuc?

Dzień dobry. Brat przebywał w zakładzie karnym dziś dowiedzieliśmy się tel ze przebywa w szpitalu pod respiratorem na toksygologii i ze ma ciężkie zapalenie płuc jest nie przytomny od dwóch dni. Czy jeśli pojedziemy z mama a mamy 400 km czy będzie można go zobaczyć jakie mogą być rokowania i ile on będzie nieprzytomny i czemu toksykologia

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro jest nieprzytomny rokowanie jest bardzo poważne, na toksykologii ponieważ próbują ustalić przyczynę tego stanu. Zapewne pozwolą się państwu zobaczyć z bratem, chociaż na chwilę, wtedy o szczegóły proszę pytać lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam