Jakie są rokowania po zawale ukrytym?

Witam mam pytanie moja mama ma 55 lat przechodziła zawał serca ukryty po wstępnych badaniach frakcja wyrzutowa serca wynosiła 42% w chwili obecnej moja mama przebywa na intensywnej terapii po zatrzymaniu akcji serca. Jest obecnie przytomna ubiegłej nocy znowu serce się zatrzymało obecna frakcja wyrzutowa wynosi 20% mija trzecia doba mama dalej jest pod respiratorem nie jest wstanie samodzielnie oddychać . Jakie są rokowania i czy jest w ogóle szansa na to ze będzie mogła samodzielnie oddycha. Jeżeli nie będzie to co dalej

Lek. Michał Lenard

O rokowaniu powinien wypowiadać się lekarz zajmujący się pacjentką, który zna jej stan kliniczny i aktualne wyniki badań. Pozdrawiam!