Jakie są skuteczne sposoby na nawodnienie ciała?

Brałam Izotek rok wrócił po roku. Potem brałam pół roku wrócił po roku (ale pół roku były pojedyncze zmiany). Teraz planuję kolejną kurację. Jednak ostatnio zrobiłam skan cery oraz badanie składu ciała w oby dwóch przypadkach wyszło że jest słabe nawilżenie. Ciało jest na poziomie 57% gdzie mogłoby być 60% twarz jest dobrze nawilżona ale nie tak jak moich rówieśników. Mam 22 lata. Czy to może być powód tego że znowu mam trądzik. Jakie są metody ekstra nawodnienia oprócz wody

Badania składu ciała nie jest miarodajną metoda takiej oceny. Trzeba pić po prostu 2-2,5L wody na dobę, aby odpowiednio się nawodnić. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.