Czy to przejściowe I będzie za jakiś czas lepiej?

Witam. Dostałam od lekarza lek bromergon na obniżenie prolaktyny gdyż wyszło, że mam jej za wysoki poziom oraz paru innych hormonów. Przed braniem bromergonu, brałam przez rok lek izotek, ponieważ miałam bardzo uporczywy trądzik hormonalny. Cerę miałam w dobrym stanie dzięki izotekowi. Biorę bromergon już od 2 miesięcy. Ostatnimi czasy zauważyłam silniejszy wpływ tego leku na mój organizm. Wśród skutków ubocznych zauważyłam, że bardzo pogarsza mi się cera. Czy to normalne ? Nie chce zepsuć całej kuracji izotekiem przez bromergon. Boję się, że moja cera wróci do stanu przed braniem izoteku I powoli tak się dzieje. Czy to przejściowe I będzie za jakiś czas lepiej? Póki co z każdą tabletka bromergonu moja cera wygląda gorzej. Dodam jeszcze, że biorę jedną tabletkę codziennie.

Dzień dobry, wszelkie nurtujące pytania najlepiej skonsultować z lekarzem prowadzącym. Lekarz zna dokładnie Pani przypadek, a także możliwe skutki uboczne stosowanej farmakoterapii. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.