Jakie są trwałe metody depigmentacji skóry?

Jakie są najskuteczniejsze metody trwałej depigmentacji skóry, pragną bym mieć olśniewająco bladą cerę bez względu na konsekwencje zdrowotny - liczy się trwały i w miarę jak najszybszy efekt

Dzień dobry trwałych metod na zawsze, które dadzą 100% efekt nie ma. Proszę ze swoim stanem skóry skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej, po ocenie stanu skóry lekarz będzie mógł dobrać odpowiednią metodę leczenia np zabiegi laserowe, dermamelan , cosmelan, peelingi medyczne , czy preparaty do smarowania depigmentujące.

Dzień dobry, nie istnieje jedna "najlepsza" metoda depigmentacji, która sprawdzi się u każdego. Zazwyczaj nadmierna pigmentacja ma charakter nawracający. Osiągnięcie zadowalających efektów może wymagać dłuższego czasu, podczas którego regularnie wykonywane są zabiegi. Ponadto wskazana może okazać się terapia podtrzymująca. Zależnie od rodzaju Pana problemu można wykonywać serię peelingów chemicznych, dermabrazje laserowe, laseroterapii urządzeniami picosekundowymi. Dobór właściwej powinien Pan skonsultować ze specjalistą prowadzącym. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.