Jakie witaminy zastosować po przerwaniu ciągu alkoholowego?

Dzien dobry, wczoraj przerwalem ciag alkoholowy i mam delirium. Na izbie przyjec w dniu wczorajszym nie bylo miejsca zeby mnie przyjac ale zostaly mi wydane tabletki relanium. Na detoksie bylem wczesniej jeden raz i podane zastrzyki i kroplowki bardzo pomogly mi wrocic do dobrego samopoczucia. Czy moze mi Pan napisac w jakie witaminy sie zaopatrzyc i leki dostepne bez recepty zeby moj organizm wrocil jak najszybciej do zdrowia jak po detoksie alkoholowym?

Proszę pana, jeśli chce pan sobie pomóc to niech się pan zgłosi do Poradni Odwykowej. Sposobów leczenia jest dużo, są to sposoby farmakologiczne i niefarmakologiczne. Konieczne jest jednak leczenie specjalistyczne i to przewlekłe bo choroba jest przewlekła, dożywotnia. Niech się pan nie bawi w witaminki. Ja rozumiem, ze jest teraz panu bardzo ciężko, ale taka to jest choroba. Raka nie wyleczy się lekami p-bólowymi, a alkoholizmu nie wyleczy się witaminkami. Bądź pan facetem i podejmij męską decyzję. Do specjalisty, do Poradni Odwykowej, do psychiatry, do psychologa. Rusz pan dupę i zrób coś dobrego dla siebie. A jak nie będą chcieli pana przyjąć to niech pan idzie do dyrektora placówki i walczy o swoje.