Jakie wykonać badania przy mdłościach?

Witam, Mój problem trwa ponad rok, jednak w ostatnim miesiącu problem sie nasilił. Całe dnie mam mdłości i chce wykonać jutro badania krwi - stad moje pytanie - jakie ? Napewno wykonań morfologię, ALT oraz myśle nad Helicoacter pylori bo podejrzewam wrzody żołądka. Dodam ze mam 20lat. Czasem odczuwam po jedzeniu kłujący ból w żołądku - wtedy pomaga mi Verdin. Jakie badania powinnam zrobic z krwi ?

Lek. Katarzyna Szymczak

To co pani napisała wyżej plus tsh, rozumiem że ciąża jest wykluczona.
Pozdrawiam