Jakość i czystość substancji izotretynoiny

Witam,mam pytanie odnośnie izotretynoiny,tzn jakości i czystości substancji. Wyczytałem gdzieś w internecie,że Aknenormin jest lepszej jakości niż np. Izotek czy to prawda? Czy Aknenormin będzie miał mniejsze skutki uboczne,skoro prawdopodobnie jest lepszej jakości? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przy stosowaniu leków które mają tą samą substancję czynną większych różnic być nie powinno. Wydaje się, że w takich przypadkach większe znaczenie ma indywidualna reakcja organizmu. Proponuję skontaktować się z dermatologiem.