Jaskra kąta zamkniętego

Mam 42 lata i stwierdzoną jaskrę kata zamkniętego.Po czwartej irydotomi dostałam ostrego ataku-ciśnienie w oczach 70,silne wymioty,ogólne osłabienie organizmu(dosłownie,,ścięcie z nóg").Nie mogłam nawet podnieść głowy-uczucie jakby coś mi się stało z błędnikiem, bardzo długo dochodziłam do siebie.Lekarze nie wiedzą co mi się stało a najgorsze jest to że chcą powtarzać laser,Teraz boję się że atak może się powtórzyć i nie wiem czy zgodzić się na ten laser.

Witam.Laser dobrze zrobiony chroni przed atakami zamknięcia kąta. Może ma Pani grube tęczówki brązowe. To wymaga większych energii lasera.zawsze można jeszcze oczy zoperowac lub zrobić stenta. Pozdrawiam serdecznie