Jasne zabarwienie stolca a możliwe dolegliwości

zaczelam prace w ktorej musze nosic duzo ciezkich rzeczy,od 3 dni mam bole brzucha zoladka,mdlosci co kolwiek zjem wystepuja mdlosci,biegunka z jasnym stolcem,do tego dochodzi upał 37 c i stres.malo pije.co moze byc przyczyna jasnego stolca?i dlaczego mam ciagle mdlosci biore no spe i polprazol pomaga ale nudnosci wracaja w nocy .czy to moze byc wynik stresu?dodam ze mam nerwice lekowa.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza