Jedna znacznie mniejsza pierś od drugiej

Witam mam 30 lat byłam na badaniu kontrolnym u ginekologa zauważono że prawa pierś jest znacznie mniejsza od lewej lekarz powiedział mi tylko tyle że mam się zgłosić jeszcze raz w dziewiątym dniu cyklu nie wyjaśnił mi dlaczego i co podejrzewa w mojej piersi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Lekarz polecił Pani zgłosić się w 9 dniu cyklu, ponieważ właśnie wtedy najlepiej wykonać USG piersi. Póki co nie powinna się Pani niepokoić. Fakt, że jedna pierś jest mniejsza najpewniej nie ma związku z żadną patologią.