Zapadnięta pierś i badanie kontrolne u ginekologa

Witam mam 30 lat byłam ostatnio na badaniu kontrolnym u ginekologa przy badaniu piersi lekarz stwierdził że prawa pierś jest zapadnięta i znacznie mniejsza niż lewa. Kazał mi przyjechać w dziewiątym dniu cyklu miesiączkowego nic nie wyjaśniając co podejrzewa. Proszę o pilną odpowiedz DZIĘKUJĘ.

Witam. Opisane objawy mogą wynikać z istnienia pewnych zmian struktury piersi np. łagodnych guzów. W niektórych przypadkach są również objawem choroby nowotworowej. W tej sytuacji konieczne jest wykonanie badania obrazowego.