Jelito drażliwe po wyleczeniu zapalenia żołądka

witam wykryto u mnie jelito drazliwe rok temu wyleczylem zapalenie zolodka i dwunastnicy ale do lekarza zglosilem sie z innego powodu poniewaz cos boli mnie z lewej str. na wysokosci zeber i promieniuje do plecow teraz zaczyna rowniesz z prawej str niby wyniki dobre trzustka watroba tylko monocyty i erytrocyty zawsze duze wciaz jestem mocno zmeczony wzdety boli cala klatka piersiowa grubo nalotu na jezyku bialo zulty dziwnie boli/dretwieje prawe przedramie stolce przewarznie bardzo zadkie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.