Jestem w 16 tygodniu ciąży i mam mały brzuch, czy to normalne?

Witam serdecznie,
Wielkość brzucha w ciąży jest sprawą indywidualną. Kobiety będące w ciąży już w pierwszym trymestrze mogą mieć dość duży brzucha, inne kobiety będące w tym samym tygodniu mogą mieć brzuch znacznie mniejszy.
Jeżeli przy kolejnych wizytach lekarz ginekolog stwierdzi, że dziecko rozwija się prawidłowo, nie powinna się Pani martwić.
Pozdrawiam