Mały brzuch w 28. tygodniu ciąży

Witam, mam 178cm wzrostu i waze 74 kg jestem w 28 tyg. ciazy, nie wiem czy to normalne ale mam mały brzuch, ktos kto nie wie, ze jestem w ciazy to bardzo sie dziwi. pPzed ciaza bylam szczupla wazylam 65 kg po za tym mam lekka anemie. Czy to ma cos wspólnego, ze ciaza na tym etapie jest malo widoczna? Pozdrawiam, Anna lat 34.

Witaminy w ciąży

Witam! Jeśli pozostaje Pani pod kontrolą ginekologa i dziecko rozwija się prawidłowo, nie ma powodów do niepokoju. Pani przyrost masy jest prawidłowy. Nawet zaawansowana ciąża może być słabo widoczna u wysokich i szczupłych kobiet.