Problem z przybieraniem wagi w 26. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 26 tyg ciazy , ale jeszcze nic nie przybralam na wadze. Zazacze, ze wszystkie badania wychodza bardzo dobrze, nie mam zadnych dolegliwosci. Przyznam sie, ze ciaze zaczelam z nadwaga, przy wzroscie 178cm, waze 92 kg. Czy powinnam sie niepokoic?

Piotr Pilarski

Jeśli pozostałe badania są prawidłowe, to nie należy się tym przejmować.

Pozdrawiam.