Odchudzanie a powiększony brzuch

dzien dobry mam 58 lat zawsze bylam szczupla 50 kg teraz mimo ze jem ok 1000 cal.dziennie nie moge pozbyc sie kilku kilogramow waze 60 kg a najgorsze jest to ze jakbym zjadla troche wiecej to mam wrazenie ze wszystko pozostaje mi w kiszkach mam duzy brzuch ktory staje sie plaski gdy wypije herbate z senesu ale 2 torebki jedna nie dziala moze jest jakis sposob zeby pozbyc sie pelnego brzucha i troche schudnac? chcialam jeszcze dodac ze herbate z senesu pije sporadycznie pozdrawiam

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam, po pierwsze 1000 kcal to wartość głodowa. Konieczna jest indywidualna konsultacja, gdyż podała Pani zbyt mało informacji. Zapraszam do konsultacji na mail ulewicznatalia@gmail.com