Powiększenie brzucha po zjedzeniu posiłku

witam serdecznie mam straszny problem od zawsze kiedy tyko cos zjadlam moj brzuch rosnie jak balon jest tak duzy ze wygladam jak w ciazy dosc dziwnie bo jestem szczupla waze 50 kg ale pierwsze co widac to moj brzuch dotego mnie boli i mam gazy prosze o pomoc juz mnie to bardzo meczy

Szanowna Pani, w pierwszej kolejności zachęcam do prowadzenie dzienniczka żywieniowego, który pomoże wykryć pokarmy powodujące dolegliwości. Wzór dzienniczka może Pani pobrać ze strony:
http://dietamedica.pl/poradnia/przygotowanie-do-wizyty/
Być może będzie Pani w stanie samodzielnie zaobserwować zależność pomiędzy spożytym pokarmem a wystąpieniem dolegliwości. W przeciwnym razie zalecam kontakt ze specjalistą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia