Co może powodować takie gazy i wzdęcia?

Mam tylko jedną dolegliwość codzienie puszczam okropnie śmierdzące bąki aż sama nie jestem wstanie wytrzymać w tym smrodzie. Jem bardzo dużo warzyw owoców, mam bardzo zdrowa diete do tego moje wyniki są wzorowe nie ma żadnych odchyleń. Co może być przyczyną takich gazów?? Dodam jeszcze że jestem szczupłą osobą a czasami mam dolną partie brzucha wzdeta nawet po ćwiczeniach.

Dzień dobry,
pisze Pani, że wyniki badań są wzorowe, nasuwa się zatem pytanie, jakie badania wykonywała Pani?
Zalecałabym dalszą diagnostykę i konsultację z lekarzem celem rozpoznania przyczyny wymienionych przez Panią dolegliwości; wykonanie badań laboratoryjnych takich jak OB, morfologia, badanie ogólne moczu oraz kału.

Należałoby zweryfikować Pani obecny sposób odżywiania się oraz jakość diety.
Prowadzony systematycznie dzienniczek żywieniowy na pewno będzie pomocnym narzędziem w celu dalszej diagnostyki.
W dzienniczku żywieniowym może zapisywać Pani wszystkie spożyte pokarmy oraz samopoczucie przed i po spożytym posiłku.
Przykładowy wzór dzienniczka do pobrania: http://agataprzytula.pl/inc/pliki//EduDiet%20-%20dzienniczek%20%C5%BCywieniowy%20-%20dietetyk%20lublin.pdf

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację online lub zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 575 767 107 lub mailowego - kontakt@agataprzytula.pl
Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie,
mgr Agata Przytuła
http://agataprzytula.pl/