Kamica nerkowa i ból brzucha

Mam zdiagnozowaną kamice nerkową . Specjalista powiedział , że na razie kamyczek jest mały na jakiekolwiek działania . Mam pytanie od pewnego czasu nie boli mnie z tyłu po prawej stronie , tylko boli nie mnie brzuch po prawej stronie . czy jest to możliwe , żeby ten kamyczek sie przemieszczał i był ból po prawej stronie w okolicach gdzie jest blizna po wyrostku sprzed 30 lat . Powiem jeszcze , że w tym roku miałem usuwany laparoskopowo woreczek .Prosze o pomoc . Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.