Kanał kręgowy, otwory międzykręgowe bez cech zwężenia

Oto dalsza częsc=Spłycenie lordozy lędźwiowej . Dyskretne wygięcie osi kręgosłupa w stronę lewą - widoczne na skanogramie. Tarcze międzykręgowe L4-l5 , L5-S1 z tendencją do nieznacznego uwypuklenia. Poza tym bez ewidentnych przemieszczeń tarcz międzykręgowych w odcinku lędźwiowym. Kanał kręgowy, otwory międzykręgowe bez cech zwężenia . Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej ; Bez wyraźnych patologii w opisie.
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam