Kanał kręgowy z cechami niewielkiej stenozy

bardzo prosze o inerpretacje badania tomografem protrusio paracentralis sin disci c5 c6 . na oziomie c5 c6 odprostowanie lordozy przewezenie przestrzeni miedzykregowej wypuklina centralna lewoboczna tarczy miedzykregowej uciskajaca worek oponowy i zwezajaca lewy zachylek nrwowy nerw rdzeniowy lewy pod kompresja kanal kregowy z cechami niewielkiej stenozy czy konieczna bedzie operacja

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu badania nie można dokonać kwalifikacji do zabiegu. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego.