Kanał kręgowy z cechami niewielkiej stenozy
bardzo prosze o inerpretacje badania tomografem protrusio paracentralis sin disci c5 c6 . na oziomie c5 c6 odprostowanie lordozy przewezenie przestrzeni miedzykregowej wypuklina centralna lewoboczna tarczy miedzykregowej uciskajaca worek oponowy i zwezajaca lewy zachylek nrwowy nerw rdzeniowy lewy pod kompresja kanal kregowy z cechami niewielkiej stenozy czy konieczna bedzie operacja

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie samego opisu badania nie można dokonać kwalifikacji do zabiegu. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego.